Piana Bauhaus Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  • Środek służy do usuwania świeżych zabrudzeń z piany poliuretanowej oraz czyszczenia pistoletu do piany po użyciu. Środek może być również używany do przygotowania i odtłuszczania powierzchni przed zastosowaniem pian poliuretanowych i silikonów. Czyścik produkowany jest w zakładzie mającym wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.

  • Jednokomponentowa piana poliuretanowa utwardzająca się pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu charakteryzująca się jednorodną, drobno komórkową strukturą. Piana produkowana jest w zakładzie mającym wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.

  • Opis, cechy towaru Dobry stosunek cena/jakość Korpus wykonany z lekkiego, trwałego tworzywa Dysza wykonana z mosiądzu Metalowy regulator siły spustu Mechanizm zapobiegający cofaniu się pianki Przeznaczony do nakładania jednoskładnikowej piany z pojemników o standardowym gwincie Niezbędny dla profesjonalistów oraz w każdym domu

  • Korpus: stop aluminium Dysza: miedź Lufa: żelazo Spust: stal Pokrętło regulacyjne: mosiądz Płynna regulacja strumienia piany w zestawie końcówka do precyzyjnej pracy Korpus, spust, lufa oraz śruba regulacyjna zostały dodatkowo pokryte niklem, który zwiększa wytrzymałość i odporność na korozję. Ułatwia również czyszczenie pistoletu.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów